صفحه 4068 از 4068 نخستنخست ... 30683568396840184058406640674068
نمایش نتایج: از 40,671 به 40,679 از 40679

موضوع: شادمهر عقیلی | آهنگ دست من نیست منتشر شد ...

فوق حرفه ای
    نقل قول نوشته اصلی توسط masoud741 نمایش پست ها
    بیخیال داداش اعصابت الکی خورد نکن... پیمان جان هم دیگه چیزی نمیگه
    الکی ...؟! یعنی اینهمه توهین از گه تا پفیوز همش الکیه ...؟!
    اینهمه اینجا دعوا شد یه بار یادم نیست به خاطر فحش و توهین باشه ... اونم اینجوری از عمد ... با قصد قبلی ...

فوق حرفه ای
    اصن از عمد نبوده ... مگه میشه یه نفر بیاد به خاطر اینکه نظرش با نظر من یکسان نیست هر چی از دهنش دربیاد بگه ... دلیل هم اعصاب ندارم و شرایط زندگی باشه ...
    اگه اینجوری باشه برو اینستاگرام از صبح تا شب نگهبانی بده هر کی نظرش مخالف تو بود بگیرش به فحش خودتو خالی کن ...
    یعنی هر کی شرایط زندگیش سخت باشه میتونه هر توهینی بکنه بقیه باید تحمل کنن ... تو این مملکت 70 میلیون زیر خط فقرن که 30 میلیون خط فقر مطلق هستن پس مجوز دارن توهین کنن چون شرایط سخته اعصابشون خرده ...!
    اینهمه اینجا دعوا شد ... خب تو دعوا یکی اون میگه یکی تو میگی طبیعیه نقل و نبات که پخش نمیکنن ولی من تا الان ندیده بودم اینجوریشو ... تازه اونموقع سندوسال بچه ها کمتر بود کله شون باد داشت همه ادعا داشتن ...

فوق حرفه ای
    گل من گل من
    گری دون گری دون

بعد از 24 سال شادمهر باعث سربلندی اسی شد ... جزئیات این سربلندی بزودی ...

فوق حرفه ای
    ظرف یکسال 4 موزیک ویدئو از شادمهر بی سابقه بود ... باز هم سربلندی خرزوخان با اخبار دقیق ... (البته با یکی دو هفته این ور اون ور )...

فوق حرفه ای
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1361 نمایش پست ها
    گل من گل من
    گری دون گری دون

بعد از 24 سال شادمهر باعث سربلندی اسی شد ... جزئیات این سربلندی بزودی ...
    و حالا بیان جزئیات سربلندی ...
    سالها پیش سال 77 در انفوان جاهلیت که بنده دستی بر آتش داشتم قرار بر این شد هر هنرجو یه آهنگی رو اجرا کنه ... خلاصه اینکه ما هم آهنگ گری دون سزن آکسو رو برداشتیم روش کار کردیم و بعد چند روز یه چیزی درآوردیم دیدیم نمیشه باید با کلام باشه و برای اولین بار زدیم زیر آواز ... ( بد هم در نیومد ...) متن آهنگ هم از رفیق ترکمون گرفتیم ( بماند که چند جا اشتباه بود و ضایع شدیم ...) ... خلاصه جلوی استاد اجرا کردیم و فرمودن اینهمه آهنگ چرا این ...؟! منم همون موقع گفتم این آهنگ از نظرم بهترین بود و مناسب ... بحث بالا گرفت و من برای اولین بار فتوا صادر کردم که میشه از ملودی این آهنگ استفاده کرد ( به قول امروزی ها کاور کرد ) که با خنده حضار و استاد مواجه شد ... خلاصه حسابی ما رو ضایع کردن و تا مدت ها به اسی گری دون معروف شدم ... خیلی بهم برخورد و منتظر بودم ملودیش رو یه خواننده کاور کنه تا اینکه شادمهر بعد از اینهمه سال به جای ژینا گل من گل من کرد ... گل من گل من گل خوشگل من ... گری دون گری دون نه اولور گری دون ...
    و حالا تمام آنها به حقانیت اسی پی بردن و فهمیدن هر کس با اسی در افتاد ور افتاد ...
    اسی هم گیتار را با خودش برد و به خوبی خوشی به زندگی خویش پرداخت ...
    این بود انشای من ...

6. کاربر مقابل از ehsan1361 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

فوق حرفه ای
    در مورد قضیه ژینا هم بدونید یکسری اطرافیان شادمهر شیطنت کردن ... خب بلاگر بودن هم دنیایی داره و مترصد همچین موقعیت هایی برای دیده شدن ... میبینین که هنوزم ادامه داره و ول کن نیست ... شادمهر هفت خوان رستم رو رد کرد ولی آخرش مجبور به سجده کردن مقابل هوادار دوزاری شد و برای حفظ زندگی شخصیش مجبور به نمایش صمیمیت با همسرش ...
    البته سوء استفاده به کثیف ترین شکل ممکن از اسم خواننده دیگه آخرش بود و این موجودات هر کار دیگه ای هم فکرش رو هم نمیکنید از دستشون برمیاد ...

فوق حرفه ای
    شادمهر رفت تو فاز جواب دادن ...
    به نظرم بازم نباید عکس العملی نشون میداد ... همینو میخوان که ادامه بدن ... حالا قضیه ژینا و اطرافیانش یه چیزی ولی یکی مثل فرامرز آصف در حدی نیست که جوابش رو بده ... اونم مصاحبه شش هفت سال قبل ...
    وقتی در مورد ژینا میگه میخواد دیده بشه با همین جواب دادن و وایرال شدن به هدفش رسید ... زندگی شخصیه درست ولی شادمهر که هفت خوان رستم رو رد کرد و جواب هیشکی رو نداد حالا هم باید سکوت میکرد تا قضیه ادامه پیدا نکنه ...

فوق حرفه ای
    شادمهر میخواد برگرده ایران به خاطر اینکه خوانندگی رو بزاره کنار ...
    بت هم بعیده مشکلی براش ایجاد کنه ... دیگه از اون یارو تتلو کمتر نیست که به عالم و حاتم تجاوز کرد میخوان آزادش کنن ننش میگه کنسرت بزاریم استادیوم آزادی ...
    فقط این وسط زن و بچه رو میخواد چجوری راضی کنه خدا داند ...

10. کاربر مقابل از ehsan1361 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

فوق حرفه ای
    اختصاصی از خرزوخان ( دامت خبراتُه )

شادمهر ( به مانند آمریکا که همیشه اوضاع رو از نزدیک رصد میکنه ) اخبار تتلو رو دنبال میکرده و با شنیدن خبر محکومیت 20 ساله تتلو مثل همیشه لبخندی ملیح زده و چیزی نگفته ...
    آمدن شادمهر به ایران هم مثل معین روی هوا ... ( بخوانید تمام شده )
    او برنمی گردد ...

صفحه 4068 از 4068 نخستنخست ... 30683568396840184058406640674068

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع